برای مشاوره و دریافت لیست قیمت، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

026-34909091/ 026-34909143

نماینده بهترین و با کیفیت ترین محصولات پوششی سقف

POTTERY ROOF

سقف سفال

پوشش سقف سفال در میان دیگر تایل ها یکی از زیباترین پوشش سقف های ساختمان می باشد که سقف شیبدار سفال به صورت انحصاری در ایران باستان تاریخچه قدیمی دارد و با معماری سنتی ما پیوندی عمیق دارد. سفال شکننده و گران است اما گزینه ی مطلوبی برای بسیاری از خانه ها به سبک قدیمی است که به آن ظاهری اصیل می دهد.

انتخاب طرح سقف برای یک ساختمان ویلایی یکی از مهمترین قسمت های نمای خارجی آن ساختمان است، اصولا خانه های ویلایی در شمال ایران با همین نوع سقف های شیروانی منحصر به فردشان که عمدتا پوشش سفالی دارند شناخته می شوند. سقف سفالی ویلا علاوه بر زیبایی، کاربرد بسیار مهمی در جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به درون خانه دارد .

همانگونه که اشاره کردیم سقف شیروانی خانه های ویلایی علاوه بر محافظت، دکوراسیون نمای خارجی خانه نیز محسوب می شود، بنابراین زیبایی و شیک بودن آن نقش بسیار مهمی در زیبایی و منحصربفرد بودن ویلا و ساختمان دارد.

از خصوصیات سقف سفال می توان به مواردی مانند:

. مقاومت بالا در برابر وزش باد، رطوبت و گرما

. عایق مناسب

. قیمت مناسب

. زیبایی و رنگبندی زیبا

. فرم ماندگار و دوام طولانی

. مقاوم در برابر حرارت آتش

به دلیل پرطرفدار بودن این نوع سقف ها به عنوان پوشش سقف ویلا و ساختمان، ورق های طرح سفال در برندهای بسیاری تولید و اجرا می شود. یکی از برندهای خوب و زیبا، سقف سفال طبرستان می باشد که نما و زیبایی ویژه ای به ویلا و ساختمان شما می بخشد.

پوشش سقف سفال در دو نوع ارایه می شود:

سقف سفال که به رنگ خود سفال و خاک است و زیبایی طبیعی و طراحی ایرانی را رقم میزند.

سقف سفال لعابدار که در مرحله تولید یک مرحله فعالیت بیشتر بر روی آن می شود تا بتوانیم سقف سفال رنگی را تولید کنیم که علاوه بر زیبایی افزون، در مقاوم سازی رطوبت نیست تاثیر شگرفی ایجاد می کند.

POTTERY ROOF COLOR

رنگ بندی سقف سفال

لوله پلیکا میز مدیریت دانلود فیلم سقف شینگل لوله کاروگیت کفش زنانه طبی عصر شبکه خرید دوربین مداربسته اقامت گرجستان قیمت یونولیت آموزشگاه زبان انگلیسی سقف شیبدار ویلا تاییدیه استحکام بنا آموزش سیسکو photovoltaic glass