برای مشاوره و دریافت لیست قیمت، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

026-34909091/ 026-34909143

نماینده بهترین و با کیفیت ترین محصولات پوششی سقف

ONDOVILLA

سقف آندوویلا

سقف آندوویلا یکی از پرفروش ترین پوشش های سقف شیبدار است که برخلاف سقف آندولین برای همه نوع بام شیبدار از تراس باغ و ایوان گرفته تا سایبان و سردرب و آلاچیق و انواع ساختمان های ویلایی ایده آل است در واقع برای مکان های لاکچری تر کاربرد دارد و کاملا ضدآب و رطوبت است و در شرایط جوی بسیار نامساعد کارآمد بوده و تغییر رنگ یا هرگونه آسیب دیگری نمی بیند .

ورق آندوویلا مانند سیستم آندولین از الیاف طبیعی در نوع غیر خاص در حرارت و فشار بالا تولید می شود.

پوشش سقف آندوویلا مطابق با استاندارد اروپا مورد تأیید موسسه می باشد و بر اساس ضوابط بهداشت و ضدآلودگی محیط زیست تولید می شود و به دلیل نفوذ رنگ داخل تایل هیچگاه پوسیده نمی شود. از قابلیت حمل و نقل آسان و نصب راحت برخوردار است. دیگر ویژگی های این تایل عایق صوتی، سبک و مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش، تحمل نیروی ثقل، خواص بیولوژیکی و شیمیایی، مقاوم در برابر گرما و سرما نام برد.

یکی از مشخصه دیگر ورق آندوویلا علاوه بر جلوه و نمای سفالی آن، رنگ آمیزی مخصوص سایه روشن آن طوری هماهنگ انجام شده است که هر قطعه از طیف رنگ خاصی برخوردار است.

نصب سقف آندوویلا

تایل های پوشش سقف آندوویلا بدون آزبست است و در هنگام نصب و در زمان استفاده هیچ گونه خطری برای صاحبان ساختمان و نصابان ندارد و به راحتی قابل نصب است.

  • اجرای سازه فلزی و یا چوبی
  • زیرسازی مناسب
  • اجرای آندوویلا
  • قرار دادن ناودانی برای هدایت آب باران و برف
  • درنهایت اجرای پیشانی و نما

این نکته را درنظر داشته باشید که سقف شیبدار آندوویلا باحداقل 30 % شیب قابل اجرا می باشد.

ONDOVILLA COLOR

رنگ بندی سقف آندوویلا

ACCESSORIES

لوازم جانبی سقف آندوویلا

لوله پلیکا میز مدیریت دانلود فیلم سقف شینگل لوله کاروگیت کفش زنانه طبی عصر شبکه خرید دوربین مداربسته اقامت گرجستان قیمت یونولیت آموزشگاه زبان انگلیسی سقف شیبدار ویلا تاییدیه استحکام بنا آموزش سیسکو photovoltaic glass