برای مشاوره و دریافت لیست قیمت، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

026-34909091/ 026-34909143

نماینده بهترین و با کیفیت ترین محصولات پوششی سقف

ONDULINE

سقف آندولین

پوشش سقف شیبدار آندولین محصول اصلی کارخانه آندولین فرانسه است و امروزه بیش از 120 کشور جهان از این سقف که در 10 کارخانه در کشورهای مختلف دنیا تولید و با توجه به نوع آب و هوا مورد استفاده قرار می گیرد . آندولین به شکل ورق و با مقاومت بالا که از ترکیب خالص الیاف طبیعی تولید شده و طی یک روش مخصوص در حین تولید با تزریق بیوتمن ورق آندولین از درون رنگ می پذیرند به نحوی که در سخت ترین شرایط رنگ آن ثابت می ماند .

پوشش سقف آندولین برای اکثر سازه ها مانند ؛ ساختمان های مسکونی و اداری، بیمارستان ها، سوله های ورزشی، سازه های صنعتی، گاوداری و مرغداری و… مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین این پوشش یک محصول عالی در برابر نفوذ آب است و به علت انعطاف پذیری بالا دچار ترک خوردگی، زنگ زدگی و پوسیدگی نمی شود و در مقابل مواد بیولوژیکی و شیمیایی موجود در هوا مقاوم و عمری طولانی دارد.

مزیت های دیگر ورق های آندولین؛ بدون آزبست، مقاوم در برابر اشعه ماورأ بنفش، عایق صوتی و سبک بودن آن می توان اشاره کرد.

طریقه نصب سقف آندولین

ورق آندولین روی سازه ای فلزی یا چوبی و یا قوطی به راحتی با میخ یا پیچ نوک مته ای با توجه به اینکه با حداقل 30 درصد شیب می تواند قابل اجرا باشد. نکته ای دیگر حین نصب ورق ها حتما باید جهت باد منطقه مشخص شود و ورق ها طوری نصب شوند که باد از کناره ها به زیر ورق ها نفوذ نکند؛ همچنین میخ ها و یا پیچ ها بر روی بالای موج ورق ها باید نصب شود میزان بیرون زدگی ورق ها بعنوان آبچکان از انتهای کار نباید بیشتر از 7 سانتیمتر باشد.

ONDULINE COLOR

رنگ بندی ورق آندولین

ACCESSORIES

لوازم جانبی ورق آندولین